Marka Tescili

Marka Tescili ile rakiplerinizi geçin...

Marka, bir teşebbüsün mal veya hizmetlerini bir başka teşebbüsün mal veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dâhil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işaretlere verilen addır.

Markalaşma kavramı, günümüz iş dünyasında şirketlerin en önemli değeri haline gelmiştir. Firmanızın tüketici gözündeki güven ve kalitesini yansıtan marka, koruma altına alınması gereken manevi bir varlıktır.

Marka Çeşitleri

Ticaret Markası
Üretilen ticari bir mal üzerinde kullanılan markalara verilen addır.

Hizmet Markası
Belirli bir hizmetin sunulması amacıyla kullanılan markalara verilen addır.

Garanti Markası
Marka sahibinin kontrolü altında birçok işletme tarafından o işletmelerin ortak özelliklerini, üretim usullerini, coğrafi menşelerini ve kalitesini garanti etmeye yarayan işarettir.

Ortak Marka
Üretim veya ticaret veya hizmet işletmelerinden oluşan bir grup tarafından kullanılan işarettir.

Marka Tescili

Marker Patent, deneyimli ve uzman kadrosuyla “marka tescili” işlemlerinizin her aşamasını titizlikle takip etmektedir. Başvuru işlemlerini, hukuki süreçlerin yönetimini, ön araştırma, araştırma ve analiz aşamalarını sizin yerinize yürüten Marker Patent, markanızı ticari bir değere dönüştürmektedir.

Marker Patent kapsamlı tescil hizmetleriyle güvenilir iş ortağınız olmayı amaçlamaktadır.

Marka Tescili Başvuru Formu Detaylı Bilgi Almak İstiyorum.